15 Yılın Kurs Tecrübesi Şimdi Online Hizmetinizde!

15 yılı aşkın süredir sürücü kursumuz on binlerce adaya etkili öğrenme eşliğinde ehliyet kazandırmıştır. Adaylara sunduğumuz bu gelişmiş eğitim portalımızda daha önce sorulmuş ehliyet sınavlarındaki soruları sistem havuzundan çekerek sunuyoruz.

Hemen üye olarak sistemi deneyimleyebilirsiniz...

Üye Olun

Adaylar eğitim portalımızı kullanarak sınava yönelik çalışmalarını rahatlıkla gerçekleştirebiliyor ve bunları tamamen online bir sistem üzerinden gerçekleştirebiliyor. Sunduğumuz bu kolaylıklar ile bir sürücü adayı daha önceki soruları görebiliyor. Milli Eğitim Bakanlığı’nın hazırladığı animasyon soruları da tanıyan adaylar aynı zamanda e-Ehliyet olarak hazırladığımız animasyonlarla da sınava hazırlanmaktadır. Bu da başarı yüzdelerinizi artırıp tek seferde ehliyet alabilmenin kolaylığına varabiliyorsunuz.

Edindiğimiz tecrübeler ve bilgi birikimimiz sayesinde sizlere en iyi çalışma ortamını sağlıyoruz. Bu amaçla geliştirdiğimiz ehliyet portalımızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sisteme dâhil olarak soruları çözmeye başlayabilir, kendinizi test edebilir veya farklı soru tipleriyle çözümler yaparak ehliyet sınavınıza en kısa sürede tamamen donanımlı bilgilerle girebilirsiniz.

Ehliyet alacak şoför adayları olarak Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu (MTSK)’na önceden hazırlanıp bunu kolaylıkla bir sistem üzerinde rahatlıkla deneyimleyebilirsiniz. Gelin, sistem üzerinde birbirinden farklı soru tipleri görerek sınavda başarı yüzdenizi arttırın.

Şunu çok iyi biliyoruz ki başarı asla tek taraflı olmaz. Bu başarıya erişebilmeniz adına sizlere farklı imkânlar sunuyoruz. Zorluk çektiğinizi anlıyor ve size tam da bu konularda destek olmak için burada olduğumuzu hatırlatmak istiyoruz. e-Ehliyet platformumuzun kolay kullanımı ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır olması sınavda başarınızı artırmanıza katkı sağlayacaktır.